مهمان گرامی برای استفاده از تمام امکانات انجمن, نیاز به ثبت نام دارید. کلیک کنید

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخبار و مباحث مربوط به آزمون دکتری سراسری 1394(اعلام نتایج نهایی)
#1
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به زمان ثبت‌نام آزمون دکتری، گفت: ثبت‌نام آزمون ورودی دوره دکتری (PhD) نیمه‌متمرکز سال 94 روز یک‌شنبه 16 آذر‌ماه از طریق سایت سنجش آموزش کشور آغاز می‌شود و 23 آذرماه سال 93 پایان می‌یابد.
توکلی یادآور شد: براساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده آزمون ورودی دوره دکتری (نیمه‌متمرکز) سال 94 در روز جمعه 15 اسفندماه 93 برگزار می‌شود.

خبرگزاری تسنیم
تاریخ: ۰۹/مهر/۱۳۹۳

 
پاسخ
#2
ثبت نام آزمون دکتری تخصصی دانشگاه های دولتی در سال 94 شروع شد.


دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
#3
سلام
دفترچه راهنماي ثبت نام را مي تونين از فايل پيوست دانلود كنين.


.rar   Phdha.ir.rar (اندازه: 852.08 KB / تعداد دفعات دریافت: 13)

رمز فايل "www.phdha.ir"
پاسخ
#4
اینجا دانشجوی دکتری روان شناسی ندارررررررریم؟
پاسخ
#5
(15-9-1393، 03:40 عصر)3arra نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

کسی اینجا واسه روانشناسی نمیخونه؟

اگر فردی رشتش روانشناسیه منو لطفا راهنمایی کنه

چه منابعی بخونم واسه دکتری با تشکرHuh
پاسخ
#6
اطلاعيه جديد سازمان سنجش پيرامون تاريخ دريافت كارت ورود به جلسه و برگزاري آزمون

سازمان سنجش آموزش كشور ضمن آرزوي موفقيت براي كليه داوطلبان آزمون ورودي دوره دكتري «Ph.D» (نيمه‌متمركز) سال 1394 موارد ذيل را به اطلاع مي‌رساند:

الف‌ - نحوه‌ و زمان پرينت كارت شركت در آزمون

كارت‌ شركت در‌ آزمون‌ كليه‌ داوطلبان‌ از روز سه‌شنبه 12/12/93 براي مشاهده و پرينت بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قرار خواهد گرفت. لذا كليه‌ داوطلبان‌ متقاضي شركت‌ در آزمون‌، براي پرينت كارت شركت در آزمون بايد در تاريخ تعيين شده به شرح فوق به سايت اينترنتي سازمان مراجعه نموده و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌اي (شامل نام‌خانوادگي و نام، كد ملي و تاريخ تولد) و يا اطلاعات ثبت‌نامي (شماره پرونده و كد پيگيري) از كارت شركت در آزمون پرينت تهيه نمايند و براساس تاريخ و آدرس تعيين شده بر روي كارت شركت در آزمون، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند. بديهي است كه براي شركت در جلسه آزمون، همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و هم چنين اصل كارت ملي يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است. ضمناً ساير اطلاعات ديگر در برگ راهنماي شركت در آزمون كه همزمان با كارت شركت در آزمون بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور قرار گرفته قابل پرينت و دريافت مي‌باشد.

ب‌ ـ آدرس و محل‌ رفع نقص كارت شركت در آزمون

آدرس و محل تشكيل باجه رفع نقص كارت شركت در ‌آزمون كليه داوطلبان بر مبناي شهرستان محل آزمون آنان (براساس بند 33 تقاضانامه ثبت‌نامي) به شرح جدول شماره 2 مي‌باشد و داوطلبان درصورت وجود نقص احتمالي در كارت شركت در آزمون بايستي صبح از ساعت 8:00 الي 12:00 و بعدازظهر از ساعت 14:00 الي 17:00 يكي از روزهاي چهارشنبه مورخ 13/12/93 و يا پنج‌شنبه مورخ 14/12/93 به حوزه‌هاي‌ رفع نقص كارت (مندرج در جدول شماره 2 اين اطلاعيه) مراجعه نمايند.

ج- زمان برگزاري آزمون

براساس برنامه زماني پيش بيني شده فرآيند آزمون ورودي دوره دكتري «Ph.D» (نيمه‌متمركز) سال 1394 رأس ساعت 8:00 صبح روز جمعه 15/12/93 در شهرستان هاي مندرج در جدول شماره 1 اين اطلاعيه برگزار خواهد شد. نام و آدرس حوزه امتحاني بر روي كارت شركت در آزمون داوطلبان مشخص گرديده است.

د- تذكرهاي‌ مهم‌

1- با توجه به اطلاعات مندرج بر روي كارت شركت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغايرتي در اطلاعات مندرج در بندهاي 1، 2، 4، 5، 6، 9، 10، 11، 13، 14، 15، 16، 17 و 18 (شامل نام خانوادگي و نام، سال تولد، شماره شناسنامه، كدملي، معدل مقطع كارشناسي، تاريخ فارغ التحصيلي مقطع كارشناسي، موسسه فارغ التحصيلي مقطع كارشناسي، معدل مقطع كارشناسي ارشد، تاريخ فارغ‌التحصيلي كارشناسي‌ارشد، مؤسسه فارغ‌التحصيلي كارشناسي‌ارشد، هيأت علمي (مربي آموزشي رسمي)، دانشگاه محل خدمت مربيان آموزشي رسمي، متقاضيان رشته‌هاي تحصيلي بورسيه خارج از كشور) كارت شركت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است براي اصلاح مورد يا موارد مذكور از طريق لينك مربوط حداكثر تا تاريخ 15/12/93 منحصراً به سايت اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور مراجعه و با ورود به قسمت ويرايش اطلاعات، نسبت به اصلاح موارد اقدام نمايند و داوطلبان در صورتي كه نسبت به بندهاي 3 و 7 (جنس و معلوليت) كارت شركت در آزمون مغايرتي مشاهده نمودند، لازم است يكي از روزهاي چهارشنبه مورخ 13/12/93 و يا پنج‌شنبه مورخ 14/12/93 به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط (براساس جدول شماره 2) مراجعه نمايند و موضوع را پيگيري نموده تا مشكل برطرف گردد. ضمناً در خصوص بندهاي 12 و 21 (نام رشته امتحاني و محل برگزاري آزمون) هيچگونه تقاضايي پذيرفته نخواهد شد.

2- چنانچه مغايرتي در اطلاعات مندرج در بند 8 (سهميه ثبت نامي) كارت شركت در آزمون شما وجود دارد، براي داوطلبان متقاضي استفاده از سهميه رزمندگان (سپاه پاسداران، وزارت جهاد كشاورزي و واحدهاي تابعه ستاد كل نيروهاي مسلح) لازم است براي روشن شدن وضعيت سهميه خود به ارگان مربوطه مراجعه نماييد، داوطلبان متقاضي استفاده از سهميه ايثارگران (بنياد شهيد و امور ايثارگران) لازم است حداكثر تا تاريخ 15/12/93 به قسمت ويرايش كارت آزمون دكتري سال 1394 در سايت اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور وارد شده و سهميه مذكور را اصلاح نمايند تا در صورت تأييد سهميه، مشخصات اين دسته از داوطلبان از طريق ارگان ذيربط در اختيار اين سازمان قرار گيرد، در غير اين صورت با سهميه آزاد گزينش خواهند شد و هيچ گونه اعتراضي قابل قبول نمي باشد.

3- به داوطلبان توصيه مي‏شود كه مندرجات برگ راهنماي شركت در آزمون را كه همراه با كارت شركت در جلسه آزمون بر روي سايت سازمان قرار گرفته است و قابل پرينت مي‌باشد دقيقاً مطالعه نمايند و با توجه به شماره داوطلبي مندرج در كارت ورودي و بر اساس آدرس حوزه‏هاي امتحاني كه بر روي كارت شركت در آزمون درج گرديده است حوزة امتحاني خود را شناسائي نمايند.

4-چنانچه كارت شركت در آزمون داوطلب فاقد عكس مي‌باشد يا عكس روي كارت داراي اشكالاتي از جمله فاقد مهر بودن عكس، واضح نبودن عكس و ... مي‌باشد ضروري است در ساعات مشخص شده در بند «ب» شخصاً ضمن همراه داشتن دو قطعه عكس 4*3 (كه در سال جاري تهيه شده باشد) و كارت شناسايي ملي يا شناسنامه عكسدار به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط (براساس جدول شماره2‌) مراجعه نمايند و موضوع را پيگيري نموده تا مشكل برطرف گردد.

5- داوطلبان براي حضور در جلسه آزمون بايد علاوه بر پرينت كارت شركت در آزمون، اصل كارت ملي ويا شناسنامه عكسدار و چند مداد سياه نرم پر رنگ، مداد پاكن، مدادتراش و سنجاق به همراه داشته باشند. از ورود داوطلباني كه كارت ورود به جلسه و كارت شناسايي (كارت ملي يا شناسنامه) به همراه نداشته باشند به جلسه آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد.

6- از آوردن وسائل اضافي به جلسه آزمون (بجز مدارك مندرج در بند 5 فوق) و هرگونه وسيله ارتباطي، الكترونيكي، و محاسباتي ( از قبيل تلفن همراه، پيجر و ماشين حساب)، كيف دستي، ساك دستي،كتاب، جزوه، اكيداً خودداري نمايند. بديهي است كه به همراه داشتن هركدام از وسايل مندرج دراين بند به عنوان تقلب و تخلف تلقي و با داوطلبان ذيربط برابر آيين نامه تقلب و تخلف رفتار خواهد شد.

7- با توجه به اينكه سازمان سنجش آموزش كشور در جهت بهبود و ارتقاء كيفي حوزه هاي برگزاري آزمون، نياز به نظرات شما به عنوان معتبرترين منبع اخذ داده و اطلاعات براي ارزيابي حوزه ها دارد، خواهشمند است نسبت به تكميل نمودن پرسشنامه ارزيابي حوزه امتحاني خود در آزمون ورودي دوره دكتري «Ph.D» (نيمه متمركز) سال 1394 از تاريخ 15/12/93 لغايت 20/12/93 بصورت اينترنتي از طريق سايت اين سازمان اقدام نمائيد .

ه‍- يادآوري مهم درخصوص معدل

معدلهاي مندرج در كارت شركت در آزمون داوطلبان (معدل مدرك كارشناسي و معدل مدرك كارشناسي‌ارشد)، براساس اطلاعاتي كه توسط شخص داوطلب به هنگام ثبتنام اينترنتي ارائه شده، درج گرديده است، لذا داوطلبان لازم است معدلهاي مندرج در كارت ورودي خود را با توجه به تبصرههاي ذيل بررسي و چنانچه داوطلبي در زمان ثبتنام براي شركت در آزمون مذكور (16/9/93 لغايت 26/9/93) موفق نشده است كه معدل مقطع كارشناسي‌ارشد خود را بنا به دلايلي در فرمهاي اينترنتي ثبتنام درج نمايد، ميتواند با مراجعه به سايت سازمان و ورود به مرحله ويرايش نسبت به اصلاح معدل واقعي خود اقدام نمايد. بديهي است در غيراينصورت قبولي آن دسته از داوطلباني كه در رديف پذيرفتهشدگان نهايي قرار ميگيرند لغو شده و مسئوليت هرگونه تبعات بعدي بعهده شخص داوطلب بوده و هيچگونه عذري در اين مورد پذيرفته نخواهد شد.

تبصره1- فارغ التحصيلان سنوات قبل و همچنين آن‌دسته از داوطلباني كه تا تاريخ 16/9/93 (زمان ثبت‌نام براي شركت آزمون) موفق به اخذ مدرك كارشناسي ارشد (فوق ليسانس) شده و دانش‌آموخته تلقي گرديده ، بايد معدلهاي مندرج در مدرك تحصيلي مقاطع كارشناسي و كارشناسي‌ارشد آنان با معدل‌هاي مندرج در كارت ورودي يكسان باشد در غيراينصورت مي‌بايست نسبت به ويرايش معدل خود در سايت سازمان اقدام نمايند.

تبصره2- دانشجويان سال آخر كه حداكثر تا تاريخ 30/11/93 فارغ التحصيل شده و يا تا 31/6/94 در مقطع كارشناسي ارشد فارغ التحصيل خواهند شد، در مرحله پرينت كارت ورود به جلسه آزمون مي توانند نسبت به ويرايش معدل فارغ التحصيلي (براي فارغ التحصيلان تا تاريخ 30/11/93) و يا ميانگين نمرات واحدهاي درسي گذرانده شده خود تا تاريخ 30/11/93 (براي فارغ التحصيلان تا تاريخ 31/6/94) در قسمت ويرايش اطلاعات كارت مذكور اقدام نمايند.

تبصره3- آندسته از داوطلباني كه دوره تحصيلي مقطع كارشناسي آنان ناپيوسته بوده، بايد ميانگين معدل واقعي كارداني (فوق ديپلم) و مقطع كارشناسي (ليسانس) آنان با معدل كارشناسي مندرج در كارت ورودي يكسان باشد. در غيراينصورت مي‌بايست نسبت به ويرايش معدل خود در سايت سازمان اقدام نمايند.

قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمون هاي سراسري

ماده 5- تخلفات و جرايم در اين قانون مشتمل بر موارد زير است:

الف- ارتكاب هرگونه عملي كه موجب بي‌نظمي در برگزاري آزمون گردد يا همراه داشتن هرگونه وسيله غيرمجاز از قبيل وسايل ارتباط الكترونيكي و دستگاه هاي حافظه‌دار.

ب- ارتكاب هرگونه عمل خلاف مقررات كه آزمون داوطلب را از نظر علمي خدشه دار سازد از قبيل:

1- ارائه مدرك يا گواهي مجعول يا تصوير گواهي مجعول براي شركت در آزمون.

2- تباني با داوطلبان يا افراد خارج از حوزه امتحاني يا دست‌اندركاران آزمون از قبيل عوامل اجرايي و طراحان سئوال براي تخلف در آزمون.

3- ثبت‌نام در آزمون با هويت مجعول يا شركت در جلسه آزمون به جاي داوطلب اصلي.

ج- استفاده از هرگونه وسيله غيرمجاز از قبيل وسايل ارتباط الكترونيكي و دستگاه هاي حافظه‌دار.

د- كمك به داوطلب خارج از ضوابط برگزاري آزمون براي پاسخ به سئوالات.

ه‍- دسترسي غيرمجاز به اطلاعات مربوط به داوطلبان يا استفاده غير مجاز از آنها.

و- هرگونه تغيير غيرمجاز سئوالات، اوراق و پاسخنامه‌هاي داوطلبان يا ساير مدارك و دفاتر مربوط به آزمون.

ز- افشاي سئوالات آزمون يا تلاش در جهت دستيابي و افشاي آن يا شركت يا معاونت در اين امر قبل يا حين برگزاري آزمون به هر نحو.

ح- خريد يا فروش سئوالات آزمون يا پاسخ آنها يا شركت يا معاونت در اين امر قبل يا حين برگزاري آزمون اعم از اينكه سئوالات يا پاسخ آنها واقعي يا غيرواقعي باشد.

ماده 6- هيأت‌هاي رسيدگي به تخلفات، صلاحيت صدور حكم به مجازات هاي زير را درباره متخلفان دارند:

الف- در مورد مشمولان بند (الف) ماده (5): اخطار كتبي با درج در پرونده داوطلب و اعلام به مراجع ذي ربط يا محروميت از گزينش در آزمون همان سال.

ب- در مورد مشمولان بند (ب) يا بند (ج) ماده (5): محروميت از گزينش علمي در آزمون همان سال و ابطال قبولي داوطلب در همان سال و محروميت از شركت در آزمون از يك تا ده سال بعد.

تبصره- آراي هيأت‌هاي بدوي جز در مورد مشمولان بند (الف) ماده (6) اين قانون قابل تجديد نظر خواهي در هيأت تجديد نظر رسيدگي به تخلفات در آزمون‌ها مي‌باشد.

ماده 7- در مورد مشمولان بندهاي (د)، (هـ)، (و) (ز) و (ح) ماده (5) هيأت‌هاي رسيدگي متهم را براي رسيدگي و اعمال جزاي نقدي از ده ميليون (000/000/10) ريا ل تا يك ميليارد (000/000/000/1) ريال يا حبس از يك تا پنج سال يا هر دو مجازات به محاكم دادگستري معرفي مي‌نمايند.

ماده 8 – ارتكاب هر يك از اعمال موضوع ماده (5) چنانچه در قالب عضويت در يك گروه يا شبكه باشد، موجب تشديد مجازات مي‌شود و تشكيل دهنده و سركرده گروه يا شبكه به حداكثر مجازات محكوم مي‌گردد. مجازات هر يك از اعضاء كه در ارتكاب تخلفات و جرايم فوق دخالتي نداشته باشند حسب مورد حداقل مجازات ذكر شده براي مرتكب مي‌باشد.

ماده 9- رسيدگي در هيأت‌هاي رسيدگي به تخلفات در آزمون‌ها مانع از رسيدگي برابر ساير قوانين جزايي يا رسيدگي در هيأت‌هاي رسيدگي به تخلفات اداري يا هيأت‌هاي انتظامي اعضاي هيأت علمي يا كميته‌هاي انضباطي دانشجويان نيست و مرتكب علاوه بر مجازات مندرج در مواد (6) و (7) اين قانون به مجازات مقرر در ساير قوانين و مقررات محكوم مي‌گردد.

ماده 10- در صورت محكوميت قطعي فردي به يكي از مجازات هاي مندرج در اين قانون، به استثناي مجازات مندرج در بند (الف) ماده (6)، هيات رسيدگي به تخلفات در آزمون‌ها، قبولي وي در آزمون را ابطال مي‌نمايد. در اين صورت مؤسسه آموزشي مربوط از صدور و اعطاي هرگونه گواهي يا مدرك به وي خودداري خواهد نمود، و چنانچه گواهي فارغ‌التحصيلي به وي اعطاء شده باشد وزارت علوم، تحقيقات و فناوري يا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي يا وزارت آموزش و پرورش يا دانشگاه آزاد اسلامي ملزم به ابطال آن گواهي هستند.

ماده 11- چنانچه با بررسي‌هاي فني و علمي، بين نمرات و رتبه اكتسابي داوطلبي و سوابق تحصيلي وي مغايرت هاي غيرمتعارف مشهود و اساسي از قبيل عدم تطابق معدل ديپلم و دوره پيش‌دانشگاهي با رتبه و نمره اكتسابي در آزمون وجود داشته باشد، با تأييد هيأت‌هاي بدوي رسيدگي به تخلفات در آزمون‌ها از داوطلب در يك يا چند درس عمومي و اختصاصي امتحان مجدد به عمل مي‌آيد. تعيين وضعيت نهايي آزمون اين داوطلب، بر اساس نتايج حاصل از امتحان مجدد بر عهده هيأت بدوي است.

ماده 12- هر مؤسسه يا آموزشگاه علمي و آموزشي كه براي افزايش آمادگي داوطلبان شركت در آزمون‌هاي مورد بحث اين قانون فعاليت مي‌كند، چنانچه در تخلفات ماده (5) مشاركت داشته باشد، مجوز تأسيس آن لغو مي‌شود و مديران مسؤول آنها، علاوه بر محروميت دائمي از تأسيس و اداره اين گونه مراكز، به مجازات‌هاي پيش‌بيني شده در اين قانون و ساير قوانين محكوم مي‌شوند، و چنانچه مؤسسه يا آموزشگاه فاقد مجوز باشد، مجازات مديران مسؤول آنها حداكثر مجازات مندرج در ماده (6) است.

تبصره- در مورد آموزشگاه هايي كه فاقد مجوز باشند علاوه بر اقدام مراجع قانوني ذي ربط مدعي‌العلوم نيز مي‌تواند رأساً نسبت به اعلام جرم و پيگيري تخلفات آنان اقدام نمايد.

در خاتمه اضافه مي‌نمايد كه داوطلبان درصورت لزوم مي‌توانند سئوال يا سئوالات خود را در اين خصوص از اين تاريخ لغايت روز پنج شنبه 14/12/93 همه روزه و در ساعات اداري با شماره ‌تلفنهاي‌ 99-88923595 يا بخش پاسخگويي اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور در ميان بگذارند.
پاسخ
#7
بدين‌وسيله به اطلاع كليه داوطلباني كه در آزمون ورودي دوره دكتري (ph.D) نيمه‌متمركز سال 1394 ثبت‌نام و شركت كرده‌اند، مي‌رساند نتايج اوليه آنان در روز چهارشنبه 26/1/1394 و در قالب كارنامه اوليه بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قرار داده مي‌شود. كليه داوطلبان مي‌توانند با مراجعه به نشاني اينترنتي اين سازمان و وارد كردن شماره داوطلبي و ساير مشخصات فردي (نام خانوادگي، نام، شماره شناسنامه، سال تولد) نسبت به رؤيت كارنامه اوليه اعلام نتيجه اقدام نموده و درصورت لزوم از آن پرينت تهيه نمايند. داوطلبانيكه مجاز به انتخاب رشته مي‌شوند، لازم است. براساس برنامه زماني پيش‌بيني شده، از تاريخ 31/1/94 الي3/2/94 به سايت سازمان مراجعه و پس از دريافت دفترچه راهنماي انتخاب رشته از طريق سايت، نسبت به انتخاب كد رشته محل‌هاي مورد علاقه اقدام نموده و سپس كد رشته‌ محل‌هاي انتخابي خود را به ترتيب تقدم علاقه در فرم انتخاب رشته اينترنتي وارد نمايند. ضمناً اطلاعيه تكميلي در خصوص زمان و نحوه انتخاب رشته متعاقباً اعلام خواهد شد.
پاسخ
#8
دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی آزمون ورودی دوره دکتری Ph.D (نیمه متمرکز) سال 1394فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   PHD94-N2-www.phdha.ir.pdf (اندازه: 2.69 MB / تعداد دفعات دریافت: 5)
پاسخ
#9
اطلاعیه سازمان سنجش مورخه 94/2/1

پيرو انتشار دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي اين آزمون در تاريخ 30/1/94 بدين‌وسيله ميزان شهريه ثابت و متغير دوره‌هاي نوبت دوم (شبانه)، پرديس خودگردان، دانشگاه پيام نور و مؤسسات غيرانتفاعي برخي از دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي كه به تأييد دفتر شوراي گسترش آموزش عالي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري رسيده است، به شرح جدول ذيل اعلام مي‌گردد. ضمناً داوطلبان براي اطلاع از ميزان شهريه دانشگاه‌هايي كه شهريه آنها اعلام نگرديده، مي‌توانند به پايگاه اطلاع‌رساني آن موسسات مراجعه نمايند. لازم به توضيح است بنا بر اعلام دفتر شوراي گسترش آموزش عالي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري سقف شهريه كل دوره تعيين شده در سال گذشته (سال 1393) 540 ميليون ريال براي رشته‌هاي تحصيلي گروه علوم انساني و 660 ميليون ريال براي ساير گروه‌هاي آموزشي بوده كه موسسات براي سال 1394 مي‌توانند حداكثر تا سقف 15% افزايش شهريه داشته باشند.


دريافت جداول مربوط به شهريه فرمت PDF ( به روز شده به تاريخ 1394/02/03 )

.pdf   shahryeh-d9458969-www.phdha.ir.pdf (اندازه: 86.74 KB / تعداد دفعات دریافت: 0)
پاسخ
#10
۱۶ هزار و ۴۵۹ نفر از داوطلبان مجاز به انتخاب رشته آزمون دکتری تخصصی ۱۳۹۴ فرآیند ثبت کدرشته های خود را انجام ندادند.

حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، با بیان اینکه مهلت انتخاب رشته‌های تحصیلی داوطلبان مجاز دوره دکتری نیمه‌متمرکز سال ۹۴ شب گذشته به پایان رسید، گفت: ۴۰ هزار و ۲۸۱ داوطلب یعنی ۷۱ درصد داوطلبان مجاز اقدام به انتخاب رشته کردند.

وی افزود: گزینش داوطلبان به صورت چند برابر ظرفیت و با توجه به ظرفیت پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته‌ محل‌های تحصیلی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی پذیرنده بر اساس نمره کل حاصل از ۸۰ درصد از نمره کل آزمون و ۲۰ درصد از معدل‌های تراز شده دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد و دیگر ضوابط با توجه به اولویت کدرشته محل‌های انتخابی داوطلبان انجام می‌شود.
پاسخ


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اخبار و مباحث مربوط به آزمون دکتری سراسری 1396 admin 0 992 26-5-1395، 11:01 عصر
آخرین ارسال: admin
  اخبار و مباحث مربوط به آزمون دکتری سراسری 1395 admin 1 2,040 18-5-1394، 03:03 عصر
آخرین ارسال: admin
  اخبار آزمون دکتری سراسری 1393 admin 32 15,193 13-2-1393، 10:07 عصر
آخرین ارسال: admin
  کلید نهایی آزمون دکتری تخصصی پزشکی منتشر شد و اعلام کارنامه اولیه در 24 آذر neinava 0 824 10-9-1392، 02:14 صبح
آخرین ارسال: neinava
  آزمون زبان وزارت بهداشت برگزار شد/اعلام نتایج در هفته آینده admin 0 867 30-8-1392، 02:58 عصر
آخرین ارسال: admin
  نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 92 admin 0 1,065 15-8-1392، 03:49 عصر
آخرین ارسال: admin
  اخبار آزمون دکتری سراسری 1392 admin 4 2,404 15-8-1392، 02:38 عصر
آخرین ارسال: admin
  اعلام نتایج چندبرابر ظرفیت تکمیل ظرفیت آزمون دکتری در هفته آینده admin 0 782 8-8-1392، 04:15 عصر
آخرین ارسال: admin
  نتایج دوره هشتاد و یکم آزمون‌ انگليسي پيشرفته توليمو اعلام شد admin 0 730 17-7-1392، 11:51 صبح
آخرین ارسال: admin

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان