مهمان گرامی برای استفاده از تمام امکانات انجمن, نیاز به ثبت نام دارید. کلیک کنید

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخبار، بحث و بررسی پیرامون آزمون دکتری دانشگاه آزاد اسلامی 1394
#1
خبر


اطلاعیه معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی درخصوص چگونگی ثبت نام از داوطلبان مقاطع تحصیلات تکمیلی برای سال تحصیلی 95-94

پی اچ دی ها به نقل از سایت آزمون: ضمن آرزوی توفیق برای متقاضیان شرکت در آزمون های تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی به اطلاع می رساند، ثبت نام از داوطلبان آزمون های دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد سال 94 دانشگاه آزاد اسلامی به ترتیب از روزهای یک شنبه مورخ 9 آذر ماه و دوشنبه مورخ 10 آذر ماه از طریق پایگاه ثبت نام الکترونیکی معاونت سنجش و پذیرش به آدرس Azmoon.org آغاز خواهد شد. برای آگاهی داوطلبان از رشته ها و مجموعه های امتحانی و همچنین رشته/محل های دایر در این دو مقطع از امروز مورخ 4 آذرماه 93 فهرست رشته / محل های دوره کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی در سال 94 از طریق پیوند های ذیل در دسترس داوطلبان قرار گرفته است. از آنجایی که تعدادی رشته /محل نیز در دست بررسی و تصویب نهایی قرار دارد ، فهرست رشته /محل های جدید متعاقبا به اطلاع متقاضیان گرامی خواهد رسید تا در صورت علاقمندی نسبت به انتخاب آن ها اقدام نمایند.

در آزمون دکتری تخصصی سال جاری به هر داوطلب امکان انتخاب یک رشته امتحانی و حداکثر در 20 واحد دانشگاهی انتخابی ارائه شده است. در مقطع کارشناسی ارشد نیز داوطلبان پس از انتخاب یک مجموعه امتحانی مجاز به انتخاب حداکثر 20 رشته /محل متناسب با آن می باشند.

azmoon.net
5 آذر 93
پاسخ
#2
فرصت ثبت نام در آزمون دکتری تخصصی ۱۳۹۴ با آزمون و بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی امروز به پایان خواهد رسید. داوطلبانی که تاکنون ثبت نام خود را انجام نداده اند تا ساعت ۲۴ امروز فرصت دارند نسبت به نام نویسی خود اقدام فرمایند.

براي ورود به سايت آزمون دانشگاه آزاد و ثبت نام از لينك هاي زير استفاده نماييد.سامانه ثبت نام دکتری تخصصی با آزمون سال 1394

سامانه ثبت نام دکتری تخصصی بدون آزمون سال 1394
پاسخ
#3
خبر

دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش گفت: آزمون دكتري تخصصي در روز جمعه مورخ 10/11/93 در دو نوبت صبح و عصر برگزار خواهد شد. علوي فاضل در مورد تعداد ثبت نام شوندگان در آزمون دكتري امسال گفت: 110964 نفر در 215 رشته در آزمون دكتري تخصصي اين دوره شركت كرده اند كه نسبت به سال گذشته 56% رشد نشان مي دهد. معاون سنجش و پذيرش در ادامه افزود: آزمون دكتري امسال در 11 حوزه امتحاني شامل: تبريز، اصفهان، تهران، مشهد، اهواز، زاهدان، شيراز، كرمان، رشت، ساري و كرمانشاه برگزار خواهد شد كه در خصوص جزئيات آن متعاقباً اطلاع رساني خواهد شد. وي خاطرنشان كرد: داوطلبان در نظر داشته باشند كه در حوزه امتحاني اي كه انتخاب كرده اند مي بايست در جلسه آزمون حضور يابند و الزاماً انتخاب اول آنها به معناي محل حوزه امتحاني محسوب نمي شود. علوي فاضل در پايان گفت: داوطلبان در صورت مواجه شدن با هر سوال يا ابهامي مي توانند به سايت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مراجعه و با ورود به بخش پرسش و پاسخ سوالات خود را مطرح نمايند تا كارشناسان در اسرع وقت به آنها پاسخ دهند.
ارسال شده در تاریخ :1393/10/08
پاسخ
#4
خبر


[تصویر:  730603.jpg?ts=1422019044160]

معاون سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد گفت: سايت ثبت نام براي دكتري پژوهش محور باز است و داوطلبان تا روز يكشنبه 5 بهمن ماه می توانند در این مقطع ثبت نام کنند.
به گزارش خبرگزاری مهر، دكتر مجتبی علوي فاضل با اعلام اين خبر افزود: داوطلبان مي توانند با مراجعه به سايت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نسبت به ثبت تقاضاي خود اقدام كنند.

وي در مورد شرايط ثبت نام گفت: داوطلبان در رشته هاي علوم انساني باید معدل حداقل 18 و براي رشته هاي غيرعلوم انسانی معدل 17 را در مقطع كارشناسي ارشد كسب كرده باشند. همچنين دارندگان مدرك دكتري عمومي پزشكي يا داروسازي كه داراي معدل حداقل 17 باشند، مجاز به ثبت نام و شركت در اين دوره ها هستند .

علوي فاضل در پاسخ به اين سوال كه آيا براي كساني كه از دانشگاههاي برتر فارغ التحصيل شده اند ،تسهيلاتي وجود دارد، گفت:اگر داوطلبان از 15 دانشگاه برتر موجود در فهرست Scopus فارغ التحصيل شده باشند و يا جزء فارغ التحصيلان دانشگاههاي جامع (برتر) دانشگاه آزاد اسلامي باشند ، معدل آنها با ضريب 1/1 براي رشته هاي با حدنصاب معدل 17 و 1.05 براي رشته هاي با حدنصاب معدل 18 درنظر گرفته خواهد شد.

وي درمورد نحوه پذيرش ثبت نام شدگان گفت : داوطلبان بايد اطلاعات پروژه تحقيقاتي و استاد راهنماي مربوطه را در قالب فرم ارائه شده در سامانه ،ثبت كنند .

علوي فاضل در مورد شرايط استاد راهنما، براي پذيرش تز و طرح گفت : استاد راهنماي اصلي بايد عضو هيات علمي تمام وقت دانشگاه آزاد بوده و سابقه داشتن دانشجوي دكتري را داشته باشد. طرح بايد برون دانشگاهي مصوب و مورد حمايت دستگاههاي اجرايي و نهادهاي عمومي باشد.

معاون سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد گفت : زمان آغاز به تحصيل اين دسته از داوطلبان در دو نيمسال مهر و بهمن خواهد بود كه بنا به زمان ثبت نام و پذيرش اعلام خواهد شد.

مهر نيوز
شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۵:۳۸
پاسخ
#5
خبر

زمان و دریافت کارت ورود به جلسه داوطلبان آزمون دکتری تخصصی سال 94 اعلام شد.

[تصویر:  634968674429882953.jpg]

علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد گفت: داوطلبان مي توانند از ساعت 11:00 صبح روز دوشنبه مورخ 06/11/93 با مراجعه به پايگاه اينترنتي معاونت سنجش و پذيرش به آدرس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و وارد نمودن اطلاعات خود، كارت ورود به جلسه خود را دريافت كنند.

وي گفت چنانچه هر داوطلبي پس از دريافت كارت، مغايرتي در مندرجات ازنظر مشخصات فردي، زبان خارجه و سهميه ملاحظه كرد، مي تواند با مراجعه به باجه هاي رفع نقص نسبت به آن اقدام كند.

معاون سنجش و پذيرش در مورد زمان و مكان رفع نقص گفت: داوطلبان حوزه تهران جهت رفع نقص مي بايست در يكي از روزهاي سه شنبه، چهارشنبه و پنج شنبه و از ساعت 8:00 الي 12:00 و 13:00 الي 17:00 به مجتمع دانشگاهي ولي عصر تهران مركزي واقع در ميدان امام حسين- ابتداي خيابان دماوند مراجعه كنند. داوطلباني كه محل حوزه امتحاني آنها يكي از ده واحد دانشگاهي مجري اين آزمون (واقع در شيراز- اصفهان- اهواز- مشهد- تبريز- كرمانشاه- كرمان- ساري- رشت و زاهدان) است، لازم است در يكي از روزهاي فوق به محل باجه رفع نقص حوزه امتحاني خود مراجعه نمايند.

وي در پايان گفت: داوطلبان در صورت مواجه شدن با هر سوال يا ابهامي مي توانند به سايت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مراجعه و در قسمت پرسش و پاسخ سوال خود را مطرح تا كارشناسان در اسرع وقت به آنها پاسخ دهند.

خبر آنلاين
5 بهمن 93
پاسخ
#6
خبر

دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت: كليه داوطلباني كه در دوره دكتري تخصصي بدون آزمون سال 94 ثبت نام كرده اند، مي توانند از ساعت 14:00 امروز شنبه مورخ 19/02/94 با مراجعه به سايت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فرم مربوطه را در قالب فايل word دريافت و اطلاعات مقالات و توليدات علمي خود را در قالب همان فرم به صورت يك فايل pdf ارسال كنند. علوی فاضل گفت: داوطلبان توجه داشته باشند مهلت ارسال مقالات و توليدات علمي از امروز لغايت يكشنبه 27 ارديبهشت ماه خواهد بود. وی خاطرنشان کرد: جهت ورود به سيستم، همراه داشتن شماره پرونده و كد پيگيري كه داوطلبان در زمان ثبت نام دريافت كرده اند، الزامي است. معاون سنجش و پذیرش تأكيد کرد: داوطلبان تنها يكبار امكان ارسال فايل مربوطه را دارند. چنانچه داوطلبي بيش از يكبار اقدام به ارسال فايل مقالات و توليدات علمي خود كند، آخرين نسخه فايل ارسالي ملاك عمل قرار خواهد گرفت
پاسخ
#7
نتایج اولیه آزمون دکتری تخصصی ۱۳۹۴ دانشگاه آزاد اسلامی مربوط به مرحله کتبی در نیمه اول خرداد ماه اعلام خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، نتایج آزمون کتبی دکتری دانشگاه آزاد که بهمن‌ماه ۹۳ برگزار شده بود، نیمه اول خرداد ماه امسال اعلام می‌شود.

مصاحبه پذیرفته‌ شدگان اولیه این آزمون در تیر و مرداد صورت می‌گیرد و نتایج نهایی شهریورماه اعلام می‌شود.
پاسخ
#8
واسه من كه خوب شد چون مقالات جديدم رو هم مي تونم بفرستم. اي كاش زود تر خبر دار ميشدم
پاسخ
#9
خبر

داوطلبان آزمون دکتری دانشگاه آزاد که مدتی پیش این آزمون را برگزار کردند، از دیر شدن اعلام نتایج شکایت دارند که در پاسخ به این اعتراض، مسئولان مرکز سنجش و پذیرش آموزش کشور از اعلام نتایج حداکثر تا 6 خردادماه خبر می دهند.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، داوطلبان آزمون دکترا دانشگاه آزاد که مخاطب سرویس مشکلات مردم هستند معتقدند دیر اعلام شدن نتیجه آزمون دکترا برایشان مشکلاتی ایجاد کرده است.


آن ها می گویند با این که این آزمون دو هفته زودتر برگزار شد اما همچنان نتایج آن نیامده و پیگیری آن ها در مورد زمان اعلام نتایج هم جواب نداده است.یکی از این معترضان می گوید: نتایج آزمون دکترا پارسال، 25 اردیبهشت اعلام شد اما امسال با این که زودتر برگزار شد و قرار بود اول خرداد نتایج اعلام شود، این اتفاق نیفتاد. همین قضیه باعث شده برای داوطلبان مشکلاتی ایجاد شود. خیلی از دانشجویان تکلیف پایان نامه هایشان مشخص نیست و منتظرند ببینند در دوره دکترا قبول شده اند یا خیر، بعد برای دفاع وقت تعیین کنند. عده ای دیگر که شهرستان قبول شده اند به وزارت علوم برای مصاحبه دعوت شده اند که منتظرند ببینند اگر آزاد تهران قبول می شوند، دیگر به شهرستان نروند. این بلاتکلیفی برای هر کدام از داوطلبان یک جور مشکل پدید آورده و این در حالی است که داوطلبان آزمون تخصصی پزشکی، نتایجشان را گرفته اند.
پاسخ
#10
نتايج اوليه دوره دكتري تخصصي (PHD) دانشگاه آزاد اسلامي روز چهارشنبه مورخ 6/3/94 از ساعت 14:00 اعلام خواهد شد. دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش گفت: نتايج اوليه دوره هاي بدون آزمون و با آزمون دكتري تخصصي (PHD) چهارشنبه مورخ 6/3/94 از ساعت 14:00 اعلام خواهد شد. داوطلبان مي توانند با مراجعه به سايت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از وضعيت خود مطلع شوند. نتايج اين مرحله براي داوطلبان شركت كننده در آزمون دكتري تخصصي بر مبناي اولويت نمره كتبي داوطلبان اعلام شده است. 75 درصد نمره نهايي داوطلبان را نمره آزمون كتبي و 25 درصد نمره نهايي نيز در مصاحبه علمي مشخص شده و جمع اين دو نمره مبناي پذيرش داوطلبان قرار خواهد گرفت. وي درخصوص زمان دعوت به مصاحبه پذيرفته شدگان گفت: مصاحبه دوره دكتري از نيمه دوم خرداد ماه آغاز خواهد شد كه جدول زمانبندي آن از طريق سايت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اعلام خواهد شد. معاون سنجش و پذيرش در خصوص تعداد رشته ها گفت: امسال در 215 رشته در مقطع دكتري پذيرش صورت خواهد گرفت. علوي فاضل توصيه كرد: درصورتيكه داوطلبان با سوال يا ابهامي مواجه شدند، با مراجعه با سايت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و ورود به بخش پرسش و پاسخ سوالات خود را مطرح تا كارشناسان به آنها پاسخ دهند. وي در پايان گفت: زمان اعلام نتايج قطعي آزمون دكتري پس از انجام مصاحبه ها در نيمه دوم شهريورماه سال جاري خواهد بود. داوطلبان دعوت شده به مصاحبه علمي لازم است در زمان مقرر كه از طريق سايت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اعلام خواهد شد با در دست داشتن پايان نامه تحصيلي دوره كارشناسي ارشد، مدارك و سوابق علمي پژوهشي خود شامل: پروژه، مقاله، ترجمه و تأليف در زمينه رشته خود، مدرك زبان، مدرك كارشناسي ارشد، در جلسه مصاحبه شركت كنند
پاسخ


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اخبار و مباحث مربوط به آزمون دکتری سال 93 دانشگاه آزاد اسلامی neinava 10 5,092 4-3-1394، 02:34 صبح
آخرین ارسال: admin
  دکترای پژوهش محور دانشگاه آزاد اسلامی ( اخبار، ثبت نام، تجربیات و ... ) admin 1 973 19-7-1393، 04:35 عصر
آخرین ارسال: admin
  نتایج کنکور با آزمون و بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد اسلامی سال 1393 اعلام شد. admin 0 921 29-2-1393، 02:27 عصر
آخرین ارسال: admin
  اعلام نتایج تکمیل ظرفیت مهر ماه دکتری دانشگاه آزاد اسلامی سال 92 admin 0 1,127 14-7-1392، 03:44 عصر
آخرین ارسال: admin

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان