مهمان گرامی برای استفاده از تمام امکانات انجمن, نیاز به ثبت نام دارید. کلیک کنید

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آزمون IELTS دانشگاه آزاد
#1
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت: ثبت نام آزمون آیلتس در دو ماژول آکادمیک و جنرال از امروز یکشنبه 3 خرداد ماه آغاز شد. علوی فاضل در ادامه افزود: متقاضیان برای ثبت نام خود می توانند بصورت آنلاین روی وب سایت English.iau.ac.ir اقدام کنند. وی خاطرنشان کرد: این آزمون روز شنبه 10 مرداد ماه سال 94 در شهر تهران برگزار خواهد شد. نتایج این آزمون در روز شنبه 24 مرداد ماه از طریق results.ielts.org اعلام می شود. معاونت سنجش و پذیرش تأكيد کرد: درخصوص انصراف و انتقال زمان آزمونها و تغيير ماژول از آكادميك به جنرال و بالعكس پس از ثبت نام قطعي تنها پيش از بازه زماني 35 روز مانده به تاريخ كتبي امكان پذير است. وی در پایان گفت: متقاضیان محترم برای هرگونه سوال یا ابهامی با شماره تماس های 66348862- 66348856 دفتر مرکزی آیلتس تماس حاصل کنند.


تاریخ :1394/03/03
پاسخ
#2
[تصویر:  786036.jpg?ts=1432719998552]

ثبت نام آزمون آیلتس آكادميك در شهرهای همدان و اصفهان و آزمون آيلتس آکادمیک و جنرال در شهر تهران از امروز دوشنبه ۱۸ خرداد آغاز شد.
به گزارش خبرنگار مهر، دکتر مجتبی علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد با اعلام این خبر افزود: متقاضیان برای ثبت نام خود می توانند بصورت آنلاین روی وب سایت English.iau.ac.ir اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: آزمون آيلتس آكادميك و جنرال روز شنبه ۱۰ مرداد ماه سال ۹۴ در تهران و آزمون آيلتس آكادميك روز پنجشنبه ۲۲ مرداد ماه سال ۹۴ در شهرهاي همدان و اصفهان برگزار خواهد شد.

علوی فاضل گفت: نتایج آزمون آيلتس آكادميك و جنرال روز شنبه ۲۴ مردادماه و نتايج آزمون آيلتس آكادميك در روز چهارشنبه ۴ شهريورماه از طریق سايت results.ielts.org اعلام می شود.

معاون سنجش و پذیرش در خصوص آزمون آيلتس آكادميك تأكيد کرد: انصراف و انتقال زمان آزمونها و تغيير ماژول از آكادميك به جنرال و بالعكس پس از ثبت نام قطعي، تنها پيش از بازه زماني ۳۵ روز مانده به تاريخ كتبي امكان پذير است.

وی گفت: متقاضیان برای هرگونه سوال یا ابهامی با شماره تماس های ۶۶۳۴۸۸۶۲- ۶۶۳۴۸۸۵۶ دفتر مرکزی آیلتس تماس حاصل کنند.
پاسخ
#3
معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: ثبت‌نام آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال از امروز شنبه 13 تیرماه در شهرهای رشت، کرمانشاه و شیراز آغاز شد.

[تصویر:  786036.jpg?ts=1432719998552]

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، مجتبی علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد با اشاره به آغاز ثبت‌نام آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال از امروز شنبه 13 تیرماه، گفت: متقاضیان می‌توانند بصورت آنلاین روی وب سایت English.iau.ac.irثبت نام خود را انجام دهند.

وی خاطرنشان کرد: آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال روز شنبه 7 شهریور ماه سال 94 بطور همزمان در شهرهای رشت، شیراز و کرمانشاه برگزار خواهد شد. نتایج آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال روز شنبه 21 شهریور ماه از طریق سایت results.ielts.org اعلام می‌شود.

وی در پایان گفت: متقاضیان برای هرگونه سوال یا ابهامی با شماره تماس‌های 66348862- 66348856 دفتر مرکزی آیلتس تماس بگیرند.
پاسخ
#4
[تصویر:  786036.jpg?ts=1438198066631]

ثبت نام آزمون آیلتس دانشگاه آزاد اسلامی که در روزهای ۲۶ سپتامبر و ۸ اکتبر برگزار می شود از امروز ۱۲ مرداد آغاز شد.
به گزارش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، ثبت نام آزمون آیلتس دانشگاه آزاد اسلامی تنها برروی سامانه به نشانی English.iau.ac.ir/ielts انجام می پذیرد. پروفایل داوطلبان بر روی سامانه قبلی پس از دریافت رمز عبور مجدد از طریق همین سامانه قابل استفاده است.
ثبت نام آزمون های ۲۶ سپتامبر مطابق با ۷ مهرماه و ۸ اکتبر مطابق با ۱۵ مهرماه از امروز ۱۲ مرداد آغاز شده است.
داوطلبان شهرهای همدان و اصفهان باید توجه داشته باشند که از این پس آزمون بخش شنیداری (Listening) با هدفون برگزار می شود. 
دانشگاه آزاد اسلامی در نظر دارد به منظور رفاه حال داوطلبان شهرستانی- ساکن در استانهای غیر همجوار تهران- در روز آزمون کتبی تا ساعت ۸:۰۰ شب اقدام به برگزاری آزمون شفاهی می کند. از این رو متقاضیان می توانند در صورت عدم تمایل درخواست خود را حداکثر تا ۳ روز پس از مهلت ثبت نام اعلام شده را از طریق ایمیل ielts@iauset.com اعلام کنند.
در صورت عدم دریافت تقاضای داوطلبان شهرستانی یا تکمیل ظرفیت، آزمون شفاهی آنان در روز چهارشنبه قبل از آزمون کتبی به عنوان نزدیکترین روز به تاریخ آزمون کتبی برگزار می شود.
انصراف و انتقال زمان آزمون ها و تغییر ماژول از آکادمیک به جنرال و یا بالعکس پس از ثبت نام قطعی، تنها پیش از بازه زمانی ۳۵ روز مانده به تاریخ امتحان کتبی امکان پذیر است و هزینه انصراف و انتقال یک میلیون و ۹۰۰ هزار ريال است. 
پایان مهلت ثبت نام آزمون ها ، ساعت ۱۰ صبح تاریخ های اعلام شده در Timetable است و به داوطلبان توصیه می شود در اسرع وقت پس از رزرو آزمون اقدام به ثبت نام قطعی کنند و در صورت اینکه داوطلبان در موعد مقرر (مهلت پرداخت ۲۴ ساعته)، ثبت نام قطعی نکرده باشند از لیست رزرو آزمون حذف خواهند شد.
بازه زمانی آزمون مصاحبه برای هر آزمون به طور مجزا در جدول زمانبندی مشخص شده است و جزئیات آن ۱۰ روز پیش از آزمون کتبی از طریق ایمیل و پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.
ارائه پاسپورت برای کلیه داوطلبان الزامی است و کارت ملی صرفا از داوطلبین مشمول خدمت سربازی و با ارائه گواهی معتبر (از حوزه نظام وظیفه یا دانشگاه محل تحصیل) پذیرفته می شود.
آزمون های دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۲۰۱۵ بر روی وب سایت ielts.org قابل مشاهده است.
 
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان