مهمان گرامی برای استفاده از تمام امکانات انجمن, نیاز به ثبت نام دارید. کلیک کنید

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تکذیب خبر ابطال لغو استخدام 102 عضوهیئت علمی دانشگاه علامه
#1
روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبایی با تکذیب خبر برخی از رسانه‌ها مبنی بر ابطال لغو استخدام 102 نفر از اعضای هیات علمی این دانشگاه اعلام کرد: ابطال و اخراج با مشی و سیاست اعتدالی مدیریت جدید دانشگاه تناسبی نداشته و خبر مذکور کذب محض است.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، در نمابر روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبایی آمده است: "علیرغم نظر مشاور حقوقی دانشگاه و نظر مرکز نظارت و ارزیابی وزارت علوم مبنی بر غیرقانونی بودن بخش عمده‌ای از استخدام‌های مذکور، با تکیه بر رویکرد تعاملی سرپرست دانشگاه، تاکنون هیچ یک از این احکام یکجانبه لغو یا ابطال نشده‌اند. از میان 94 نفری که برای عقد قرارداد استخدامی توسط مدیریت سابق دانشگاه معرفی شده‌اند، حدود 32 نفر از همان ابتدا منصرف شده و تاکنون برای پیگیری وضعیت خود مراجعه‌ای به دانشگاه نداشته‌اند، نزدیک به 26 نفر نیز که دارای مدرک دکترا بوده‌اند، هم‌کنون با درجه استادیاری در این دانشگاه مشغول به خدمت هستند.

باتوجه به غیرقانونی بودن صدور حکم پیمانی برای دانشجویان دکتری، بورسیه‌ها و متعهدین خدمتی به سایر نهادها، و نیز مغایرت با مجوز صادر شده در زمان وزارت آقای دکتر دانشجو که در آن تصریح شده است استخدام مربیان مشروط به آن است که این افراد دانشجوی دکتری یا بورسیه نباشند، مابقی مربیان مخیر شده‌اند که میان تداوم همکاری و ادامه تحصیل در دوره دکتری یکی را برگزینند.

عزیزانی که تداوم تحصیل در دوره دکتری را انتخاب می‌نمایند بورسیه دانشگاه شده و پس از فراغت از تحصیل امکان عضویت در هیئت علمی را خواهند داشت.

سرپرست دانشگاه جهت رفع مشکل این افراد شرایطی را فراهم آورده‌ که با پذیرش بورسیه این افراد حقی از ایشان ضایع نگردد و امکان ارزیابی و جذب آنان پس از فراغت از دوره دکتری همچنان میسر باشد. لازم به ذکر است که مدیریت جدید دانشگاه از هر گونه اقدام نامنطبق با مشی و رویه اعتدالی پرهیز می‌نماید و احترام به حقوق تمامی کسانی که به گونه‌ای با این دانشگاه ارتباط داشته‌اند را وظیفه خود می‌داند."
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۲ / Oct 09 2013
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان