مهمان گرامی برای استفاده از تمام امکانات انجمن, نیاز به ثبت نام دارید. کلیک کنید

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خواندن برای دکترا همزمان با انجام پایان نامه
(24-7-1392، 02:15 عصر)91154011 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
این بخش رو اگه دوستان استقبال کنند ومدیریت محترم اجازه بدن برای دوستانی که مثل من ترم 3ارشدن وقصد خوندن دکترا دارن راه میندازیم ودوستان در رشته مختلف تبادل نظر وگفتگو کنند.

دوستان بنظر شما اگه پاییز رو بزارم رو تز وزمستون برا دکترا شروع کنیم عقب نمیفتم؟
پاسخ
سلام دوست عزیز. تاپیک شما به این بخش منتقل شد.
پاسخ
سلام. شما رشتتون چیه؟ به نظرم پاییز رو هم از دست ندین. نه این که تز رو رها کنین ولی سعی کنین در کنار تز حتما مطالعه داشته باشین.
پاسخ
من عمران خاک هستم.
پاسخ
من هم خاکی هستم. میشه بگین برای دروس تخصصی از چه منابعی استفاده می کنین؟
پاسخ
برای پی فعلا کتاب فاخر روگرفتم برای دینامیک هم کتاب دکتر بازیار ولی فعلا نخوندم ببینم چطورین بنظر شما منابع بهتری هست؟
پاسخ
(6-8-1392، 12:27 عصر)91154011 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای پی فعلا کتاب فاخر روگرفتم برای دینامیک هم کتاب دکتر بازیار ولی فعلا نخوندم ببینم چطورین بنظر شما منابع بهتری هست؟

سلام دوست عزیز. برای پی کتاب فاخر عالیه ولی واسه دینامیک خاک منابع دیگه ای هم هست. کتاب ژئوتکنیک لرزه ای کرامر و دینامیک خاک میرحسینی انتشارات پژوهشگاه زلزله. البته یه سری از مباحث رو کرامر نداره و باید به کتاب دینامیک خاک میرحسینی مراجعه کنید.
می تونین از این مصاحبه که با رتبه های 2 و 10 دکتری است استفاده کنین.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
من باخودم فکر کردم چون کتاب بازیار تالیفه وترجمه نیست شاید بهتر باشه از کتاب کرامر چون ترجمه کرامر داغونه ولی کتاب میرمجدالدین حسینی رو ندیدم فقط اسمشو شنیدم.
شماهم ترم سه اید؟پایان نامه رو چکار میکنید؟
پاسخ
من کتاب بازیار رو دیدم ولی حس کردم خیلی به درد دکتری نمی خوره. یه کتاب دیگه هم هست به نام داس ترجمه نائینی انتشارات دانشگاه قزوین. البته خیلی سخت پیدا می شه. من فارغ التحصیل شدم دوست من.
پاسخ
بچه ها یه بحثی راه بندازین یه جوی چیزی آخه این سایت همش شده اطلاعیه
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان